Zarządzanie Knajpą Internetową

Uważamy, iż knajpa internetowa w klasycznym tego stylu nigdy się nie zwróci, bądź zyski będą naprawdę mizerne.

 

A to, dlaczego?

Ze względu na koszt pracownika obsługującego i sprzedającego czas dostępu do stanowiska

 

Jak to rozwiązać?

Niestety zrezygnować z pracownika i sprzedawać czas dostępu za pomocą automatu lub SMS Premium. Do tej pory aby to zrealizować należało kupić kiosk internetowy – niestety jego cena wynosiła od 4000 do 20000 PLN, co przekraczało budżety przedsiębiorców. Nasze rozwiązanie może działać na zwykłych komputerach – koszt już od 1000 PLN – należy je odpowiednio zabezpieczyć fizycznie, co można zrobić we własnym zakresie oraz wykupić automat wrzutowy sprzedający kody (cena już od 2000 PLN). Jeżeli chcesz sprzedawać dostęp do Internetu za pośrednictwem tylko i wyłącznie SMS, odpada nawet i ten koszt!

 

A co z bezpieczeństwem logicznym komputera – jego rekonfigurowaniem, serwisem?

Tym już zajmiemy się my za opłatą już od 100 PLN za miesiąc od stanowiska. Nasze oprogramowanie nie pozwoli zmienić konfiguracji i popsucia stanowiska i wykorzystuje mechanizm prosto od Microsoft – Steady State, tyle że działający z Windows 7.

 

Bezpieczeństwo fizyczne?

Pomyśl nad wykupieniem usługi monitoringu lokalu za pomocą kamer w jednej z agencji ochrony. Wówczas za cenę już od 400 PLN, masz jak gdyby pracownika pilnującego twój biznes!

 

Czym ja się musze zająć?

Na twoje głowie pozostaje promocja i reklama Twojej Knajpy Internetowej!

Napisz do nas - porozmawiamy o biznesie