Oferta

Jeśli prowadzisz hotel, kawiarnie lub inny lokal, w którym przebywają ludzie zaoferuj im nową usługę - dostęp do Internetu z nowoczesnego terminalu.

montaż na ścianie

 

Nie musisz się martwić o konfiguracje i rozliczenia! Dostarczymy i zainstalujemy w pełni działający system! Ty będziesz tylko sprzedawał kartki zdrapki z kodami dostępu na określony czas korzystania z komputera.

Pewnie zastanawiasz się jak to będzie wyglądało?

Kawiarenkę możesz prowadzić bez konieczności posiadania umiejętności i wiedzy z dziedziny informatyki . System został zaprojektowany tak, aby nic nie mogło się w nim popsuć. Dajemy na to pisemną gwarancję! Twoim jedynym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa fizycznego sprzętu.

 Wszystko pięknie, ale ile mnie to będzie kosztować?

Niewiele. Udostępniliśmy Ci bezpłatny kalkulator, dzięki któremu sam poznasz koszty inwestycji oraz oszacujesz swoje zyski.

 

W ramach płaconego abonamentu dostajesz opiekę naszego serwisanta. Możesz też uruchomić dostęp zupełnie bezobsługowo (patrz zdjęcie)

Jeśli zapewnisz odpowiednią ochronę dla naszego sprzętu , nic nie stoi na przeszkodzie abyś otworzył swoja własną kawiarenkę internetowa. My będziemy zapewniać obsługę techniczną i serwis w zamian za udział w zyskach.

Nie musisz dłużej płacić pracownikowi za sprzedaż dostępu do Internetu. Automat lub system SMSow premium przyjmie płatności od klientów. Ty zapewniasz tylko lokal, prąd i minimum bezpieczeństwa fizycznego sprzętu. Klienci będą długo przesiadywać przed komputerem, a Ty będziesz zarabiał, gdyż na dostarczanych komputerach będzie nie tylko podstawowe oprogramowanie do Internetu, ale dziesiątki innego oprogramowania!